sonunda bizimde "ROMANTİK KOMEDİ" miz oldu!!


Ensonunda bizimde nur topu gibi bir romantik komedimiz oldu hatta çokda güzel oldu... hee filmi gitmedim izlemedim diyeniniz varsa hemen gidilmeli görülmeli... özellikle hatun kişiler size diyorum, toplayın yanınıza kız arkadaşlarınızı ve ekrana baktıkça kendinizi görün o 3 hatun kişi hallerine seyreyledikçe... kahkahalarla gülün, eğlenin, kıkırdayın... Cemal Hünal'ın karizmatik erkek halleri sizi sizden alsın, Engin Altan Düzyatan'ı aranızda nasıl bölüşürsünüz bilemem artık... Ama en çok Gürgen Öz'e güleceğinize çok eminim, filmdeki herkes karakterine "cuk" diye oturmuş zaten ne bir eksik ne biz fazla, ben bir sinema eleştirmeni değilim ama şunu diyebilirim, YAŞASIN BİZİM ROMANTİK KOMEDİMİZ!!

eeee hadi ne duruyorsunuz doğru sinemaya!!!

Sda

İstanbul Moda Haftası


İstanbul Moda haftasını tv'den ve internette gezinmeyi sevdiğim birkaç moda bloğundan takip ettim... Orada olup birebir bu etkinliğin içinde olmayı, defileleri birebir takip etmeyi cidden çok isterdim... Zira bloglara sesim çıkmaz ama tv'de etkinlikten çok etkinlik magazini seyrettik... Meg Ryan'ın defileye katılmayışının sebeplerini, kim kiminle gelmiş gitmişleri, mankenlerin duruşlarını, dekoltelerini haber yapmaktan öteye geçemedi birçok program...

İstanbul Moda Haftası, tekrarlanası defilelere sahne oldu bence, çok fazla modadan anlamayan ama her kadın gibi giyinmeyi süslenmeyi seven biri olarak özellikle severek takip ettiğim www.seraplamoda.com adresindeki iç açıcı fotoğrafları ve makaleleri okudukça orada olmayı çok daha fazla istedim... Renklerin birbirine karışıtığı Gizia modelleri çok şıktılar, Dilek Hanif defilesine denebilecek hiç birşey olamaz zaten, Mavi Jeans defilesi benim gibi spor giyinen bayanların özellikle dikkatini çekmiş, Hakan Yıldırım - Kotın defilesi ise şık am a çok da pahalı giyinmeyi sevmeyen kadınların gözdesi olmuştur eminim, bu ve buna benzer birçok defilenin yapıldığı etkinliği seneye cidden birebir takip edip sizlere kendi fotoğraflarım ve daha canlı yorumlarım ile aktarmak istiyorum her bir şeyleri, belki belli de olmaz biraz magazinel dedikoduda katarım yazımın içine o zaman daha çok sevmezsiniz ama beni çünkü zaten seviyorsunuz... .))

Not : Fotoğraf www.seraplamoda.com adresinden alınmıştır... Kendisine fotoğraflarını kullanmama izin verdiği için ayrıca teşekkür ediyorum!

Sda

"bi git" demek istiyorum!!

Korkar oldum ikili ilişkilerden, resmen takıntılı bir kadın oldum çıktım, armudun sapı aman da üzümün çöpü hallerindeyim ancak asıl derdim tekrar eden aldatılma hareketlerinin içinde bulmak tekrar kendimi, birde üstüne sevgili kız arkadaşlarımdan dinlediğim ilişki hikayeleri iyice gözümü korkutuyor desem yeridir!!

Peki ne oldu bizim ilişkilerimize, herkes az biraz görüşelim, az biraz koklaşalım eee tabi biraz da takılalım kıvamlarında... elektrik alamamalar, ıssız adam ve kadın modlarına dönüşüp beynimizi uyuşturmakta... Biz elele tutuşur, beraber sinemalara gider, sevgilimizin film arasında mısır almasını bekler, arkadaş buluşmaları düzenler, sahil boyları yürürdük... Beraber güler beraber ağlardık, kıskanır, tartışır sonra sarmaş dolaş olunup barışırdık... Şimdi ise az biraz takılalım, az biraz sevişelim sonra sen tek sepetini koluna ben takayım sepeti koluma durumlarının içinde ne kadınlar biliyor ne yapacaklarını ne erkekler!!! Her iki cinste karşısındakinden güvensiz, saçmalıyorlar, Facebook'da "Serbest Bir İlişki Var" diyen arkadaşlarımın sayısı gittikçe artıyor, artıyor da serbest ilişki olmaz ki, ilişki serbestse o ilişki değildir... Erkek az biraz sahiplenmedikten, kadın az biraz nazlanmadıktan sonra ilişkiye ilişki denmez...!!!

İşte be bu durumların her birini düşünürken karşıma çıkan adamlar sadece biraz argoca biraz korkakca "bir git" demek istiyorum, ne olacak bu halim onu hiç bilmiyorum..!!!

Sda